- Kategórie blogu
- Štítky blogu
- ekonomika
- laco
- slovensko
- irán
- hormuz
- vojna
- disky
- dane
- reklamácie
- reklamácia
- kontrola SOI
- SOI
- kuriérne služby
- brexit
- vibrácie volantu
- trasenie volantu
- výroba diskov
- cenová vojna
- kartel
- cenové dohody
- nekalá hospodárska súťaž
- pneumatiky
- logistika
- katar
- vyhláška 131/2018
- zápis do TP
- podložky
- výfuky
- podvozky
- kúpna sila
- nemecko
- polsko
- cesko
- cena kolies
- veľkonočné sviatky
- fikcia
- veda
- obchod
- marža
- predaj za nákup
- hliník
- inflácia
- ceny
- DPH
- LACO
- dopyt
- maloobchod
- dph
- banky
- Unikátne rady a návody
- Ponuka diskov a TPMS
- Plechové a hybridné disky
- Špecialitky do pozornosti
- Doplnkový sortiment
- Technické katalógy
Prečo 17.11 nepracujeme?
Všetky vlády v histórii SR nás ( Vás ) nasmerovali na istú cestu a výsledkom je dnešný stav. Pozrite sa do peňaženky a povedzte si - skutočne má zmysel ak budem 17.11 pracovať? Pomôže to niečomu a budeme sa mať lepšie, lebo "konsolidujeme" a opatrenia fungujú?
Skontrolujte si fakty:
Vláda SR naplánovala na rok 2025 ( 2 vlny "konsolidácie" ) nový dlh vo výške 6 miliárd 278 miliónov a nejaké drobné ( z 98% vytvorený ústrednými orgánmi štátnej správy )
myslíte si že je to pre vládu záväzné lebo sa "konsoliduje" ?
Tak k dnešnému dňu ( 14.11.2025 ) svieti na oficiálnej stránke https://www.mfsr.sk/sk/financie/statne-vykaznictvo/priebezne-plnenie-statneho-rozpoctu/ k 13.11.2025 dlh vo výške 6 miliárd 720 miliónov a nejaké drobné. Rozdiel je už teraz plus mínus pekná pol miliarda. A to zostáva do konca roka mesiac a pol. Myslíte si že od 14.11 ( deň písania článku ) nevytvoria ani € dlhu?
Vláda SR vytvára dlhy ( a všetky vlády ). Sú to gembleri prilepený na verejné zdroje ktorí už nemôžu robiť nič iné ako politiku. Predstavte si že Vám pristane na stole životopis uchádzača o zamestnanie a tam svieti že "minister xxx ( čohokoľvek ) ". Aké sú jeho výsledky? Zobrali by ste takého človeka do zamestnania? Zverili by ste mu peniaze? Iste nie - tak čo má robiť? Doživotne iba politika.
Dnes, 14.11.2025 prešlo 318 dní roka 2025 a Vláda SR vytvorila každý deň dlh vo výške 21 miliónov 134 tisíc 800 Eur. Viete si predstaviť že si denne požičiate a 21 miliónov Eur a splácanie toho dlhu hodíte na krk niekomu inému? Len tak. Na čo by ste minuli denne 21 miliónov? Prvé dni by to šlo jedna radosť, ale čo tak každý deň? 318 dní do roka? Každý deň by ste vytvorili dlh 21 miliónov a hodili splácanie na krk susedovi, potom babke, bratrancovi atď.... Len tak, bez trestu.
Alebo
Viete si vôbec predstaviť na jednej kope v hotovosti 21 miliónov EUR? Lebo presne to je dlh ktorý každý deň vytvorí vláda SR.
Ešte stále sa Vám chce pracovať?








