Hliníkové disky - bezpečnosť je na prvom mieste

02.04.2011, 09:36, CentrumKolies

Slovensko je doslova zaplavené množstvom diskov za "neuveriteľnú" cenu. Sme v EÚ a každý z nás očakáva, že všetko na našom trhu je kontrolované a nemôžeme predsa dostať výrobok, ktorý neprešiel prísnym schvaľovacím procesom.  Žiaľ na Slovensku je to tak, že môžete . Šokujúce? Väčšinou sa jedná o výrobky, kde je jednotná cena za veľkosť, bez ohľadu na materiál alebo farbu a bez príslušenstva k montáži.....


Koleso tvorí neodmysliteľnú sučasť auta. Plní veľmi dôležitú úlohu prenosu síl na a na koleso sú vyvýjané obrovské tlaky, a preto musia spĺňať veľmi prísne kritéria. Disk je v podstate súčiastka a pri ich výrobe musí byť bezpečnosť na prvom mieste. Máme predsa zodpovednosť nielen voči sebe, ale aj blízkym v aute a ostatným vodičom.

U nás predávame výhradne kvalitné a certifikované disky. Dbáme na všetky potrebné certifikácie a homologizácie od akreditovaných skúšobní. Odmietame predaj lacných "značiek" z Číny bez akýchkoľvek atestácií ( okrem tých, ktorými si výrobca nelegálne označí koleso ), aj keď sme doslova denne zaplavený ponukami čínskych výrobcov s neuveriteľnou nákupnou cenou.

Nepolemizujme o kvalite a nutnosti najprísnejších homologizácií. Ako jediný predajca na Slovensku máme každý disk s označením, akými schvalovacími procesmi prešiel. Nedajte sa zlákať na kúpu lacných kolies s neuveriteľným dizajnom, pretože kúpu kvalitných diskov investujete hlavne do svojej bezpečnosti. Rozdiely v cene sú príliš malé na to, aby ste si kúpili disky pochybnej kvality.

Prečítajte si fakty:

Vždy máme na výber a rozhodnutie je na nás. My sa zaoberáme predajom diskov profesionálne a dôsledne si vyberáme značky, ktoré predávame. Bezpečnosť je na prvom mieste. Predaj neuveriteľne lacných kolies bez schválení nie je vecou výsady - môže ich predávať každý a každému, kto prejaví záujem ich pofidérny výrobcovia z Číny aj predajú. Je to vecou rozhodnutia, či budeme ponúkať zákazníkovi takýto tovar. My sme sa rozhodli, že takýto predaj realizovať nebudeme. 

 
« Späť


Diskusia: "Hliníkové disky - bezpečnosť je na prvom mieste"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre

Quatro - jednoduchý nákup na splátky