Oprava defektu rýchlo, jednoducho a bezpečne

Naše cesty poskytujú skutočne dostatok príležitostí na defekt. Všade samá jama a defekt nie je ničím výnimočný. Ale poznáte to často sami, defekt príde vždy v tú najnevhodnejšiu chvílu. Samotná oprava takejto nepríjemnosti však vyžaduje nemalú manuálu zručnosť. Musíme mať nielen neporušenú rezervu ( ktorú tak či onak zabúdame kontrolovať ), ale aj zdvihák a sadu kľúčov. Nehovoriac už o tom, keď sa náhodou stratí nástavec na bezpečnostné skrutky, alebo sa vypomstí lacný pneuservis a koleso nie a nie odtiahnuť.

Vedeli ste však, že dnes už nám vyhláška vôbec neprikazuje nosiť v aute rezervu ( nové autá vyššej kategórie ju už ani nemajú ) a nemusíte sa vôbec stresovať z nečakaného defektu? Riešením je automatická sada na opravu defektu s tesniacou hmotou SLIME a máte defekt opravený za 7 minút. A to všetko čisto, bez demontáží a zbytočných nervov.

Čo to je SLIME a ako funguje takáto oprava defektu?

SLIME je polo, alebo plne automatická sada na opravu defektu, ktorá sa skladá zo samotnej patentovanej hmoty SLIME a automatického kompresora na natlakovanie pneumatiky ( 12V príkon z auta ). Kompresor nie je žiaden jednorázový prístroj, stačí v prípade potreby iba dokúpiť malú flašku s náplňou. V prípade defektu stačí hmotu naliať cez ventil do pneumatiky ( príslušenstvo v balení ), potočiť pneumatiku a natlakovať kompresorom. A je to, defekt je opravený a pokračujete v jazde. Žiadna námaha, špina, fúkanie. O všetko sa postará tesniaca hmota a kompresor.

Samotná hmota SLIME je patentovaná moderná zmes vlákien a polymérov, ktorá vyhľadá a zacelí defekt. Odoláva nízkym ( až -37 C ) a vysokým až  ( 82 C ) teplotám. Dá sa jednoducho umyť vodou, je nehorľavá a netoxická. Sadu môžete použiť pre bezdušové a takisto pneu s dušou a nízkoprofilové pneumatiky.

Sada na opravu defektu SLIME sa vyrába v dvoch prevedeniach

1) Polo automatická sada kde si dávkujete hmotu sami a kompresor zariadi ostatné
2) Plne automatická sada kde všetko riadi kompresor ( vtlačenie hmoty a aj tlakovanie )

Lepšie je však pozrieť si inštruktážne video poloautomatickej sady SLIME

SLIME sme sami odskúšali a môžeme takúto jednoduchú formu opravy defektu iba doporučiť. Samotný kompresor môžete používať na rôzne účely, napríklad na fúkanie bazénu, lopty, bicykla atď... V zakúpenej sade sú na tieto účely rôzne nástavce. kompresor je viac ako slušne disponovaný, prietok vzduchu je až 23 litrov za minútu. Rozmery celého balenia sú veľmi kompaktné 233mm x 215mm x 90 mm takže ani neviete, že niečo také máte.

 

Rýchle vyhľadávanie

Názov:
Maximálna cena:
  Zoradiť vzostupne Zoradiť zostupne
 
 

SLIME Automatická sada na oprava defektu

Cena: 110 €
Ušetríte: 10%!
Cena po zľave:
99 € s DPH
Plne automatická sada na opravu defektu. Sada v balení obsahuje plne automatický kompresor, nástavce a balenie s hmotou Slime.
 

SLIME Poloautomatická sada na oprava defektu

Cena: 50 €
Ušetríte: 10%!
Cena po zľave:
45 € s DPH
Poloautomatická sada na opravu defektu. Sada v balení obsahuje plne automatický kompresor, nástavce a balenie s hmotou Slime. Hmotu nadávkujete …
 

SLIME Náhradná náplň do poloautomatickej sady

Cena: 16,67 €
Ušetríte: 10%!
Cena po zľave:
15 € s DPH
Náhradná náplň do poloautomatickej verzie opravnej sady defektov SLIME. Súčasťou balenia je aj hadička.
 

SLIME Poloautomatická sada na oprava defektu motoriek

Cena: 67,78 €
Ušetríte: 10%!
Cena po zľave:
61 € s DPH
Kompaktná poloautomatická sada pre opravu defektu pre motorky s mini kompresorom. Napájacie káble pre baterku motorky. Náplň pre bezdušové …
 

Máte otázku na opravu defektu sadou SLIME?

SLIME máme vyskúšané, ak máte akúkoľvek otázku tak nám ju môžete zaslať cez náš formulár tu. Otázku sa obratom posnažíme zodpovedať.

Môj email *:
Moja otázka *:
Ak ste človek, koľko je  + *
 

Quatro - jednoduchý nákup na splátky