FoggyStop - pohlcovač vlhosti a pachov do auta

FoggyStop je inovatívny produkt americkej firmy SIGNUS Technology Corp. zabraňujúci zahmlievaniu a vzniku námrazy na vnútornej strane skla automobilu. Už žiadne handričky, škrabky alebo spreje. FoggyStop automaticky udržuje vlhkosť vzduchu v aute pod rosným bodom a tak na základe fyzikálnych zákonov nemôže dôjsť k zahmleniu alebo zamrznutiu srieňa.

Výhody použitia FoggyStop

  • zabraňuje vytvoreniu námrazy a odstraňuje prácne škrabanie námrazy na skle
  • zabraňuje zahmlievaniu skiel
  • možno ľahko pripevniť kdekoľvek v aute pomocou suchého zipsu
  • je vybavený orientačným kolorimetrickými indikátorom vlhkosti
  • výrobok vydrží pracovať najmenej 3 roky
  • pohlcuje pachy vznikajúce najmä fajčením alebo prevozom psov
  • znižuje riziko korózie zvarov karosérie, najmä podlahy
  • súčasťou je aj kolorimetrický vlhkomer, ktorý mení farbu v závislosti na vlhkosti vzduchu

Ten, kto už zažil stres a nebezpečenstvo zo zahmlenia alebo zamŕzania čelného skla auta, dokáže oceniť toto koncepčné riešenie. Výrazne zvyšuje bezpečnosť jazdy v automobile. Výrobok bol úspešne testovaný aj v extrémnych podmienkach rakúskych Álp.

 

Rýchle vyhľadávanie

Názov:
Maximálna cena:
  Zoradiť vzostupne Zoradiť zostupne
 
 

FoggyStop - pohlcovač vlhkosti a pachov do auta

Cena: 22,38 €
Ušetríte: 20%!
Cena po zľave:
17,90 € s DPH
FoggyStop je inovatívny produkt zabraňujúci zahmlievaniu a vzniku námrazy na vnútornej strane skla automobilu a pohlcuje pachy. Už žiadne …
 

FoggyStop - špecifikácia

K zahmlievaniu a zamŕzaniu vnútornej strany skla v automobile dochádza v dôsledku zrazenie - kondenzácia vodných pár obsiahnutých vo vzduchu na studenom povrchu skla. Čím nižšia je teplota a čím vyšší je obsah vodnej pary, tým vyššie je riziko vzniku tzv rosného bodu na skle automobilu. Mnohí vodiči poznajú zo skúsenosti, že stačí vlhké oblečenie osádky, trochu snehu na oblečenie a niekedy dokonca len dýchanie osádky na to aby sa okná zahmlila av zime po odstavení automobilu zamrazilo nánosom srieňa. Škrabanie srieňa je potom neúčinné z dvoch dôvodov:

  • Kým nie je kúrenie úplne zahriate, okno sa stále zamrazuje a znemožňuje bezpečnú jazdu, alebo jazdu vôbec.
  • Očistená inoväť sa na palubnej doske roztopí a znovu potom vytvára vlhký vzduch v automobile, takže ďalší deň sa za podobných poveternostných podmienok opakuje.

FoggyStop je zariadenie, ktoré zabraňuje zahmlievaniu a zamŕzaniu skiel auta úpravou vlhkosti vzduchu pod rosný bod. Súčasťou je tiež kolorimetrický vlhkomer, ktorý mení farby v závislosti na vlhkosti vzduchu v automobile. Úpravu vlhkosti vzduchu vykonáva pomocou špeciálnej látky s povrchom 90m2 / g, takže celkový povrch je viac než 1 milión m2. Pomocou tohto povrchu a prúdenie medzi tvarovaným obsahom a kryštály dochádza k adsorpcia vlhkosti a tiež pachov v automobile. Absorbovaná vlhkosť zostáva vnútri a neodparuje sa. Obsah možno jednoducho regenerovať (zbaviť vlhkosti) v mikrovlnnej alebo elektrickej rúre a znova použiť.

Absorpčný materiál je úplne inertný tzn. že sa z neho neuvoľňujú žiadne látky, naopak mnoho nebezpečných látok pohlcuje. Z toho dôvodu odporúčame každé 3 roky výrobok nahradiť novým. Absorbčná látka bola testovaná skúšobňami. Nemá žiadne negatívne účinky na ľudský organizmus, je vyrobená zo zlúčenín, ktoré sa bežne vyskytujú v prírode, len sú upravené špeciálnym technologickým postupom na zabezpečenie dokonalých hygroskopických vlastností.

FoggyStop - kam umiestniť?

Možnosti sú iba na Vás, ideálne je však umiestniť výrobok na opierku vodiča. Môžete však aj na zadné pláto, prípadne na madlo dverí. Najlepšie je všakumiestniť pohlcovač čo najlepšie k stredu interiéru.

foggystop

Quatro - jednoduchý nákup na splátky