Autokoberce ( autorohože ) z gumy

Kvalitné autorohože z gumy sú spoľahlivým a overeným spôsobom, ako zabrániť nečistotám znehodnotiť interiér auta. Sú vyrobené z kvalitnej a odolnej kaučukovej zmesi, pričom tvar je presne prispôsobený originálnemu tvarovaniu vozidla. Sú to teda presne pasujúce autorohože. Zvýšený okraj ( 10 mm ) zabráni vode a nečistotám pretiecť. Spodná strana obsahuje výstupky, ktoré zabránia pohynu rohoží vo vozidle. Sada obsahuje 4 ks rohoží, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak. Čistia sa bežnými prostriedkami, záruka je 24 mesiacov.

U nás si môžete zakúpiť autorohože ( autokoberce ) z gumy, ktoré sú vyrábané v dvoch typoch podľa výšky okraja a tyou autorohože:

  • klasická hĺbka 10 mm
  • zvýšený okraj 28 mm
  • novinka sú parfumované autorohože Gledring

Výber máme nastavený tak, že si vyberiete výrobcu auta a potom si môžete, avšak nemusíte, vybrať aj hĺbku autokobercov z gumy. Obrázok pri jednotlivých produktoch je ilustračný, samozrejme všetky autokoberce sú vytvarované presne podľa typu auta.

Novinka v našej ponuke sú špeciálne autorohože Gledring. Pri ich výrobe je použitá ysoko kvalitná zmes gumy SBR / PE 60 sha zodpovedajúca normovaným požiadavkám najkvalitnejších výrobcov áut. Aj preto sú nielen presne tvarované, ale aj ľahké a mimoriadne trvácne. Všimnite si aj vzor autorohoží Gledring - sú v tvare dezénu pneumatiky a pre interiér auta pôsobia moderne a esteticky. Sú navyše jemne parfumované vanilkou!

Quatro - jednoduchý nákup na splátky